Michał Kita na FEN 28? Najnowsze zdjęcie nie pozostawia złudzeń

255
Fot. Michał Kita (Instagram)

Organizacja Fight Exclusive Night nie daje o sobie zapomnieć od dobrych kilku dni. Przed chwilą ogłoszono walkę o pas, a już możemy zastanawiać się kto będzie rywalem Michała Kity.

Temat walki Kita vs. Bajor przewija się od przedostatniego odcinka programu Koloseum, w którym Panowie wyjaśnili sobie dobitnie internetowe niedopowiedzenia. Jak już wiadomo, tej walki nie zobaczymy, ale wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy wystąpią na najbliższej gali FEN.

Zobacz: „Bijesz się czy jesteś p*zdą?” – Michał Kita ruga Szymona Bajora. Ten odpowiada: „Walki nie będzie!”

Na swoim profilu na instagramie, mistrz organizacji FEN w kategorii do 70 kilogramów, udostępnił zdjęcie z podpisem „Nagrywki do FEN 28”:

Jak się okazało, na profilu Michała Kity pojawiło się zdjęcie w łudząco podobnym wnętrzu zatytułowane: „Coś się dzieje”:

Chyba nie ma już większych wątpliwości, że były zawodnik KSW wystąpi pod szyldem FEN na gali, która jest planowana na 13 czerwca. Kto będzie rywalem „Masakry”? Na pewno nie Szymon Bajor, który wyjdzie do walki o pas z Oli Thompsonem. Warto dodać, że Anglik jeszcze w listopadzie walczył na KSW 51 w Zagrzebiu.

Zobacz: Oli Thompson rywalem Szymona Bajora na FEN 28

Źródło: Mateusz Rębecki, Michał Kita (Instagram)