Jak donoszą zagraniczne źródła, trwają prace nad zorganizowaniem kolejnego pojedynku Mike’a Tysona. Jego przeciwnikiem miałby być weteran k1 i MMA – Mark Hunt.

Co prawda “Żelazny Mike” już dawno zakończył zawodową karierę bokserską, jednak jego nazwisko do dziś wywołuje duże emocje. Nic więc dziwnego, że były mistrz świata wagi ciężkiej nadal bywa wywoływany do tablicy. W 2006 roku ogłosił rozpoczęcie światowej trasy, na której miał stoczyć kilka walk pokazowych. Zrezygnował z tego pomysłu już po pierwszej z nich. Walka z Coreyem Andersonem nie spotkała się z dobrym odbiorem kibiców.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W 2020 roku stoczył kolejną walkę pokazową, tym razem jego przeciwnikiem był Roy Jones Jr. Pojedynek zakończył się remisem, jednak Mike pokazał się w nim z dobrej strony, oczywiście biorąc pod uwagę jego wiek i wszystkie okoliczności.

Według portalu From The Stands, trwają prace nad kolejnym pojedynkiem Tysona. Jego przeciwnikiem miałby być weteran Pride FC i UFC – Mark Hunt. Bardzo możliwe, że wspomnianą konfrontację będziemy mogli zobaczyć jeszcze w tym roku.

“Według źródeł trwają prace nad pojedynkiem bokserskim Mike’a Tysona z Markiem Huntem w Arabii Saudyjskiej, w grudniu 2024. Więcej szczegółów wkrótce”

Zobacz także: 0-3 w UFC, ale nie składa broni. Wielkie zmiany u Brzeskiego!

Źródło, Fot.: X / FTS MMA.