24 marca miejsce będzie miało ONE Fight Night 8, które rozegra się w Singapore Indoor Stadium. Do rozpiski wpisano mistrzowską potyczkę w królewskiej kategorii. Pełnoprawny czempion, Arjan Bhullar, stanie w szranki z tymczasowym – Anatolym Malykhinem.

Arjan Bhullar (11-1) swój ostatni pojedynek stoczył dawno temu, bo w maju 2021 roku. Skrzyżował wówczas rękawice z Brandonem Verą (16-10), którego rozbił przed końcem drugiej odsłony. Dzięki temu triumfowi wydłużył swoją serię zwycięstw do czterech. Oficjalnie potwierdzono już kolejne starcie z jego udziałem. Pod koniec marca zawalczy z niepokonanym Anatolym Malykhinem (12-0). Na szali tego pojedynku znajdzie się tytuł pełnoprawnego czempiona dywizji ciężkiej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Malykhin pod koniec minionego roku zmierzył się z faworyzowanym Reinierem de Ridderem (16-1). Walka zakończyła się jeszcze przed końcem inauguracyjnej odsłony po tym, jak Rosjanin efektownie zdemolował przeciwnika, zadając mu tym samym pierwszą przegraną w profesjonalnej karierze MMA.

Zobacz także: Nie żyje 18-letnia Victoria Lee. Jej rodzeństwo dzierży pasy w ONE Championship

Źródło: Twitter/ONE Championship