Konfrontacja pomiędzy Brycem Mitchellem oraz Movsarem Evloevem nie jest pisana. Na kilka dni przed galą UFC 288, Amerykanin zmuszony był wycofać się z walki. Udało się jednak znaleźć zastępstwo. Do klatki wejdzie debiutujący w amerykańskiej promocji, Diego Lopes.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ogromny cios dla rozpiski weekendowego UFC 288. Z wydarzenia zmuszony był wycofać się Bryce Mitchell (15-1), który zestawiony był wraz z Movsarem Evloevem (16-0). Póki co brak szczegółów dotyczących całej sytuacji. Wiadomo natomiast, kto stanie w szranki z niepokonanym fighterem. Do akcji wkracza reprezentant Brazylii, Diego Lopes (21-5).

Zobacz także: Evloev wchodzi do walki z Mitchellem na UFC 288

Evloev jak dotąd szesciokrotnie występował pod sztandarem globalnego potentata. Po raz ostatni wchodził do tamtejszego oktagonu w czerwcu minionego roku, kiedy to skrzyżował rękawice z Danem Ige (16-6), finalnie wypunktowując go na pełnym dystansie. W przegranym polu zostawiał jeszcze chociażby Hakeema Dawodu (13-3-1), czy Nika Lentza (30-12-2). Obecnie zajmuje 10. pozycję w rankingu wagi piórkowej.

Źródło: Twitter/Carlos Legaspi