Zapraszamy na 60 odcinek naszego podcastu MMA Śląskim Okiem, w którym tematami przewodnimi były gale Bellator 257 i UFC Vegas 24 z udziałem Bartosza Fabińskiego. Nie zabrakło również delikatnego spojrzenia w przyszłość na galę KSW 60 i występ Marcina Helda w najbliższy piątek w organizacji PFL.

Chronologicznie podcast rozpoczął się od podsumowania piątkowej gali Bellator 257, której kartę główną mogliście oglądać wspólnie z naszą redakcją w cyklu #OglądajzITC. Na szczególną uwagę zasługuje walka Daley vs Homasi, w której ten pierwszy wyszedł z poważnych tarapatów i w imponujący sposób zakończył walkę. Na plus również występy Coreya Andersona i Vadima Nemkova.

Zobacz również: Prezes Bellatora o walce Daley vs. Soldic: Nie dogadaliśmy się finansowo, ale…

Podsumowanie gali UFC Vegas 24 prowadzący rozpoczęli od walki naszego rodaka- Bartosza Fabińskiego, który niestety dosyć szybko został poddany przez swojego rywala. Warto tutaj zwrócić uwagę na analizę trenera Tomasza Jeruszki, który rozłożył ten krótki pojedynek na czynniki pierwsze.  W dalszej części panowie podsumowali resztę walk sobotniej gali, która odbyła się w Vegas.

Zobacz również: Bartosz Fabiński uduszony przez Meerschaerta na UFC Vegas 24 [WIDEO]

W dalszej części przyszedł czas na zapowiedź zbliżającej się gali KSW 60 ze wstępnymi typami. Sprawdźcie kogo faworyzują prowadzący podcast.

Dostęp do transmisji KSW 60 wykupisz tutaj: https://kswtv.com/tv/inthecage

Na koniec omówiony został zbliżający się pojedynek Marcina Helda z Natanem Schultem na inaugurację sezonu PFL. To wszystko w 60 odcinku, na który serdecznie zapraszamy.

Zobacz również: PFL 2021 #1 z udziałem Marcina Helda – pełna karta walk. Gdzie i jak oglądać?