Nate Diaz potrzebuje ciągłego dopływu adrenaliny, czy to w klatce, czy poza nią. Zawodnik wdał się ponownie w uliczną bójkę i tym razem uchwyciło to wydarzenie wielu przechodniów. Materiały wideo z awantury obiegły w nocy cały świat.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tym razem Nate Diaz zaszalał w Nowym Orelanie. Nie skończyło się na rzucaniu butelką w Chase’a DeMoora i szarpaninie podczas reality show Netflixa na Misfits Boxing. Młodszy z braci ze Stockton udusił następnie do nieprzytomności mężczyznę, z którym wdał się w bijatykę na ulicy.

https://twitter.com/MisfitsBoxing/status/1649606870422765569

Nie do końca wiadomo, jak zaczęła się ta regularna bitka na ulicy. Wiemy natomiast, jak się skończyła dzięki wideo, jakie zamieścił na Twitterze youtuber JiDion. Diaz po krótkiej chwili złapał nieszczęśnika w ciasne duszenie gilotynowe i po chwili mężczyzna leżał nieprzytomny na ulicy.

Wkrótce potem pojawiły się kolejne materiały, na których widać z innego ujęcia to samo wydarzenie. W bójkę zaangażowanych było sporo osób. Jeden z Twitterowiczów napisał, że zaatakowany wcześniej przez Diaza butelką DeMoor musiał stawić czoła całej grupie swego oponenta.

Dla Diaza takie bitki to nie pierwszyzna – ma w nich spore doświadczenie i nie stroni od używania siły. Wystarczy przypomnieć choćby wydarzenia ze Strikeporce w Nashville czy starcie z Khabibem Nurmagomedovem i jego drużyną na World Series of Fighting. A to zaledwie czubek góry lodowej takich przygód Nate’a.

Zobacz także: Nate Diaz sprzedał „Stocktonslapa” reporterowi za to, co pisał na Twitterze [WIDEO]