Max Holloway w ostatniej sekudzie walki brutalnie znokautował Justina Gethje. W szoku byli dosłownie wszyscy – w tym także siedzący w pierwszym rzędzie Ilia Topuria.

W zeszły weekend miejsce miało UFC 300. Po gali zdecydowanie najwięcej mówi się o kapitalnym występie Maxa Hollowaya (26-7). „Blessed” pewnie prowadził konfrontację z Justinem Gaethje (25-5) i spokojnie mógł ją doprowadzić do gongu. 10 sekund przed końcem zdecydował się jednak zaprosić rywala na środek oktagonu i wymieniając ciosy, piekielnie mocno go ustrzelił. Za start został nagrodzony podwójnym bonusem w wysokości aż 600 tys. dolarów!

Zobacz także: 600 tysięcy $ dla Hollowaya! Bonusy po UFC 300 rozdane, a White zapowiada coś jeszcze

Pod wrażeniem dyspozycji Hollowaya byli zarówno zgromadzeni na hali, jak i przed telewizorami kibice, a także inni zawodnicy. Z pierwszego rzędu okazję zobaczyć miał to również obecny mistrz wagi piórkowej – Ilia Topuria (15-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Tuż po wygranej Holloway zwrócił się bezpośrednio w kierunku „El Matadora”, zapraszając go do pojedynku. Wkrótce przekonamy się więc zapewne, czy jest to zestawienie, które zobaczymy w najbliższych miesiącach.

Źródło: X/UFC, fot. Getty Images, X/UFC