Nadchodząca gala KSW na Stadionie Narodowym wzbudza ogromne emocje wśród kibiców i już od dłuższego czasu jest szeroko komentowana. Fani prześcigają się w pomysłach na różnego rodzaju zestawienia. Wśród takowych pojawił się m.in. potencjalny start Joanny Jędrzejczyk. Czy jest to w ogóle możliwe?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk (16-5) od czerwca minionego roku oficjalnie znajduje się na sportowej emeryturze. Raz po raz kusi jednak swoim ewentualnym powrotem, w związku z czym temat kolejnych walk z jej udziałem nieustannie znajduje się w świadomości kibiców. Wiadomo, iż minione lata spędziła w największej organizacji MMA na świecie, natomiast KSW również ma teraz coś do zaoferowania – czerwcowe wydarzenie na Stadionie Narodowym, które będzie jedną z największych gal na Starym Kontynencie. Czy start Polki na takim evencie jest w ogóle możliwy? Wszyscy, którzy na to liczyli, niestety zostaną rozczarowani.

Mam nadal kontrakt w UFC i myślę, że KSW nie jest w stanie zapewnić mi wynagrodzenia porównywalnego z UFC. Jeżeli miałabym zawalczyć, to dla najlepszej organizacji UFC, dzięki której moje życie się odmieniło. Dla niej cały czas jestem ważna. Dużo mówi się o walce dla fanów. Przez wiele lat walczyłam dla idei. Sport to też biznes i muszę zadbać o swoją przyszłość. To nie jest sport olimpijski i tutaj nie ma emerytury. Dochodzą inne istotne kwestie.

powiedziała Jędrzejczyk w rozmowie z TVP Sport.

Zobacz także: Lombard lub Machida rywalem Khalidova na XTB KSW Colosseum 2? Szef organizacji zabiera głos!

Głos w temacie ewentualnego angażu Joanny na takie wydarzenie zabrał także jeden z właścicieli organizacji – Martin Lewandowski. I on nie jest co do tego optymistycznie nastawiony, więc takowy start raczej można całkowicie wykluczyć.

W jakimś połowicznym kontakcie jestem z Joanną, ale nie wydaje mi się, żebyśmy byli w stanie się dogadać.

Źródło: TVP Sport