13 kwietnia będziemy świadkami jubileuszu amerykańskiego giganta. Gala UFC 300 rozegra się w znajdującej się w Las Vegas T-Mobile Arenie. Już teraz poznajemy pierwszych uczestników tego wydarzenia. Ogłoszono m.in. starcie z udziałem Bo Nickala. 

Bo Nickal (5-0) znajduje się na zawodowstwie od minionego roku, stoczył zaledwie pięć pojedynków, a już staje się ogromną gwiazdą. Wszystko ze względu na widowiskowe i dominujące zwycięstwa nad postawionymi na jego drodze przeciwnikami.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatni raz w akcji mogliśmy oglądać go w lipcu, podczas gali z numerem 290. Zmierzył się wtedy z Valem Woodburnem (7-1) i nie dając mu szans, znokautował go już w pierwszej odsłonie, zadając mu tym samym pierwszą przegraną w karierze.

Okazuje się, iż do akcji powróci w kwietniu, podczas UFC 300. Oficjalnie potwierdzono, iż Nickal stanie wówczas w szranki z Codym Brundagem (10-5). Pojedynek ten rozegra się w limicie kategorii średniej.

https://twitter.com/ufc/status/1738034286291489032

Zobacz także: Sterling zawalczy w nowej kategorii na UFC 300

Brundage obecnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw, dzięki której powrócił na właściwe tory po wcześniejszych trzech porażkach. Polscy kibice mogą szczególnie kojarzyć go z potyczki z naszym rodakiem – Michałem Oleksiejczukiem (19-6). Pod koniec minionego roku „Husarz” brutalnie rozbił go w pierwszej rundzie.

Źródło: X/UFC, fot. Cooper Neill/Zuffa LLC