14 stycznia dojdzie do kolejnego wydarzenia globalnego potentata, które rozegra się w obiekcie Apex. Według dziennikarza ESPN, Bretta Okamoto, do rozpiski dodane zostanie interesujące starcie pomiędzy Umarem Nurmagomedovem oraz Raonim Barcelosem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Niepokonany dotychczas w zawodowstwie, Umar Nurmagomedov (15-0), jak dotąd trzykrotnie wchodził do klatki UFC, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze rywali. W ostatnim pojedynku – do którego doszło w czerwcu – stanął w szranki z Natem Manessem (14-3) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Wygląda na to, że okazję na poprawienie rekordu będzie miał w połowie stycznia.

Zobacz także: David Zawada zasila szeregi organizacji PFL! „Sagat” powalczy w turnieju o milion dolarów

Jego najbliższy oponent – Raoni Barcelos (17-3), podejdzie do tej rywalizacji po wygranej zgarniętej w październiku bieżącego roku. Na samym początku tamtego miesiąca skonfrontował się z Trevinem Jonesem (13-9), z którym zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Dzięki temu triumfowi Brazylijczyk powrócił na właściwe tory po wcześniejszej serii dwóch porażek.

Źródło: Twitter/Brett Okamoto