Każdy, kto śledzi działalność Conora McGregora, doskonale zdaje sobie sprawę, iż lwia część jego dochodów pochodzi z biznesów niezwiązanych ze sportem. Irlandczyk rozpromował na swoim nazwisku chociażby markę whisky Proper Twelve, o którą sądzić będzie się z nim teraz… Artem Lobov!

Artem Lobov oraz Conor McGregor przez długie lata wspierali się wzajemnie podczas sportowej kariery w MMA. Okazuje się, że ich przyjaźń może niebawem jednak dobiec końca. Poróżniły ich oczywiście pieniądze… Irlandzki dziennik z siedzibą w Dublinie – Irish Independent – informuje, że byli sparingpartnerzy zasiądą razem w sądzie walcząc o swoje udziały dotyczące ze sprzedaży marki Proper Twelve.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mój klient jest emerytowanym zawodnikiem z tytułem magistra w dziedzinie finansów i inwestowania na rynkach kapitałowych. Złożyliśmy w jego imieniu postępowanie w Sądzie Najwyższym, by wyegzekwować umowę z panem McGregorem dotyczącą marki whisky Proper No. Twelve. Klient był początkowym twórcą, a także współtwórcą koncepcji wprowadzenia na rynek irlandzkiej whisky związanej z panem McGregorem. Z racji tego, że sprawa znajdują się teraz w sądzie, nie będziemy udzielać żadnych dalszych komentarzy.

podaje prawnik Lobova, Dermot McNamara.

Jak łatwo się domyślić, druga strona ma na ten temat zupełnie inną optykę. Osoba odpowiedzialna za interesy największego gwiazdora amerykańskiej organizacji – „Notoriousa”, również nie pozostawiła tego bez komentarza. Karen Kessler wydała krótkie oświadczenie, w którym ogólnikowo odniosła się do sprawy.

Marka irlandzkiej whisky Proper No. Twelve została stworzona, opracowana oraz była promowana przez Conora McGregora.

Zobacz także: Liasse i Gralak ponownie zestawieni! Zawalczą na XTB KSW 77

Po kontuzji odniesionej w lipcu minionego roku, McGregor nie zdołał jeszcze wrócić do oktagonu. Spełnia się jednak na innych polach – wciąż promuje swoje biznesy, bierze udział w produkacjach filmowych, nieustannie pozostając również aktywnym w przestrzeni internetowej.

Źródło: independent.ie, bjpenn.com