To był potworny nokaut! Publika obserwująca na żywo występ Tomasza Narkuna i Henrique da Silvy podczas KSW 75 była pod ogromnym wrażeniem tego, co pokazał Brazylijczyk. Zdaniem naszej redakcji da Silva zasłużył tym samym na zgarnięcie nagrody w kategorii NOKAUT ROKU w plebiscycie #NAJ2022.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Galę KSW 75 zapamiętamy na długo, nie tylko ze względu na zawirowania wokół werdyktu sędziów w walce Martinek vs. Omielańczuk. Fani polskiego MMA długo nie zapomną tego, w jaki sposób Henrique da Silva odprawił długoletniego mistrza KSW w wadze półciężkiej, Tomasza Narkuna. Przypomnijmy sobie ten piekielnie skuteczny i widowiskowy front, który posłał „Żyrafę” na deski:

Na wyróżnienie natomiast zasłużył Mariusz Pudzianowski, który niespodziewanie ubił Michała Materlę. Przed walką eks strongman był skazywany na porażkę przez większość specjalistów z branży, fanów a nawet swoich klubowych kolegów. Tymczasem to on szybko ustawił sobie przebieg walki pod swój plan i w pierwszym dogodnym momencie ustrzelił byłego mistrza KSW piorunującym podbródkowym:

Zobacz także: ODKRYCIE ROKU – Sergiusz Zając [NAJ2022 – Polska]

Materiał powstał we współpracy z partnerem