Norman Parke w klatce jeszcze w tym roku? „Stormin” chce walczyć z Vaso Bakocevicem

436
sportowefakty.wp.pl, youtube.com

Norman Parke po porażce, której doświadczył z rąk Mateusza Gamrota nie zamierza długo odpoczywać i jeszcze w tym roku chciałby ponownie wejść do klatki. „Stormin” zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym nawołuje do pojedynku z Vaso Bakocevicem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Vaso Bakocevic skomentował niedawno post KSW, w którym wyśmiał Irlandczyka za jego poprzednią walkę.

„Od zawsze uwielbiałem Mateusza Gamrota, a teraz, gdy kazał tej d*iwce Parke’owi przepraszać – kocham go jeszcze bardziej.”

32-latek widocznie poczuł się urażony i zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym zachęca „Psychopatę” do podjęcia rękawic.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Redemption! Chce mojego odkupienia! Wrzesień, Październik @vaso_psycho

Post udostępniony przez Norman Parke (@storminnorman6116)

Norman Parke ostatni raz zameldował się w klatce największej polskiej organizacji niedawno, bo w ramach wydarzenia z numerem 53. Pojedynek był dopełnieniem trylogii z niepokonanym dotychczas Mateuszem Gamrotem, który za niedługo stanie w kolejnej obronie pasa mistrzowskiego, naprzeciw Shamila Musaeva. Irlandczyk słabo poradził sobie w walce z czempionem i został przez niego absolutnie zdeklasowany.

Zobacz także: OFICJALNIE: Mateusz Gamrot vs. Shamil Musaev walką wieczoru na KSW 54

Vaso Bakocevic jest natomiast zawodnikiem bardzo doświadczonym. Popularny „Psychopata” ma na swoim koncie ponad 60 zawodowych występów, w różnych organizacjach. Pod sztanadarem KSW ostatni raz zawalczył w listopadzie zeszłego roku, jednak starcie to nie poszło po jego myśli. Przegrał wtedy już w 1. rundzie z reprezentantem Czerwonego Smoka – Borysem Mańkowskim.

Chcielibyście to zobaczyć?

Zobacz także: Kacper Koziorzębski o kulisach przejścia z FEN do KSW, walce z Niedźwiedziem i słynnym bimbrze [WYWIAD]

Źródło: Instagram