Nurmagomedov i Malignaggi to „żalące się dzi*ki” według McGregora

źródło: dailymail.co.uk

Conor McGregor (21-4) zaatakował w typowy dla siebie sposób byłego mistrza świata dwóch dywizjiw boksie, który był przez jakiś czas sparing partnerem Irlandczyka. Publikując nagranie w social mediach Notourios dodał wpis, w którym uderza również w Khabiba Nurmagomedova (27-0)

Malignaggi był w zespole przygotowującym McGregora do walki z Mayweatherem. Panowie jednak nie dogadali się i od tej pory jest pomiędzy nimi sporo złej krwi. Kilka dni temu pojawiły się plotki, że Irlandczyk może stoczyć kolejny pojedynek bokserski, a jego przeciwnikiem ma być właśnie były sparing partner. Paulie wszystkiemu zaprzeczył sugerując, że takie plotki może rozpuszczać obóz McGregora, żeby było o nim głośno. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać

https://www.instagram.com/p/BshD6F9HM0m/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again
Niech nagranie ujrzy światło dzienne. Lubię Pauli’ego Malinaggi’ego. Nagrana konfrontacja między nami wynikła z powodu zdjęcia, które go wkurzyło. Tak, dobrze słyszeliście. Zdjęcia. Powiedziałem mu to w twarz. Przestań się żalić. Prosta zasada, którą powinien znać wojownik. Nie bądź dziwką, dziwko. To samo powiedziałem Khabibowi na koniec 3 rundy. Mojej rundy. Przestań się żalić! W dosłownie każdej rundzie żalił się sędziemu. Robił to nawet w czwartej rundzie będąc z góry. Zdziwiło mnie to. Jeśli ktoś miałby mówić coś do sędziego ,to właśnie ja w 1-szej rundzie. Rundzie, kiedy trzymał mnie za nogi przez okrągłe 4 minuty. Bez żadnej aktywności. Ale walka to walka i pierdoli mnie to. Płakać do sędziego jak prawdziwa dziwka. Próbowałem wbić palce w jego jabłko Adama. Z czasem zauważyłem że wiele osobistości naszej branży są totalnymi dziwkami. Wiem, że jesteście upadłymi chłopcami. Ale nie bądźcie upadłymi dziwkami.

Irlandczyk w jednej linii stawia byłego mistrza w boksie oraz aktualnego mistrza w MMA. Jedno jest pewne – takimi wpisami zadbał o to, żeby znowu było o nim głośno.

źródło: bjpenn.com, sherdog.com, mmajunkie.com