Kamaru Usman zaprezentował się podczas UFC 261 z fenomenalnej strony, brutalnie nokautując już w drugiej rundzie Jorge Masvidala. Nigeryjczyk po raz kolejny obronił tym samym swój mistrzowski pas, zaznaczając jednocześnie dominację w dywizji półśredniej. 

Zobacz także: Jeden cios i Masvidal padł! Kamaru Usman ponownie obronił tytuł mistrza [WIDEO]

Pod wrażeniem występu „Nigeryjskiego Koszmaru” była większość środowiska, jednak nie Irlandczyk – Conor McGregor (22-5). Tuż po gali, „Notorious” zasiadł przy klawiaturze i zamieścił w swoich mediach społecznościowych post, w którym sugeruje, iż w przyszłości jego drogi z 33-latkiem się przetną. Jak zawsze, wywołało to niemałą dyskusję pomiędzy stronami konfliktu, do której następnie postanowił się włączyć jeden z topowych fighterów dywizji lekkiej, Justin Gaethje (22-3).

„Zrób to. Cały czas szczekasz. Usman cię k*rwa zabije. Przynajmniej byłbyś znokautowany, jako wtedy McNuggets.”

W przeszłości sporo mówiło się o potencjalnym zestawieniu McGregora z Gaethje, jednakże spekulacje te spełzły na niczym. Irlandczyk po raz kolejny będzie miał okazję wystąpić już niebawem. Jego trzecia konfrontacja z Dustinem Poirierem (27-6) zwieńczy lipcową galę z numerem 264, więc jedyne co pozostało jego fanom, to uzbroić się w cierpliwość i spokojnie wyczekiwać następnego startu.

Źródło: Twitter/Justin Gaethje