Wygląda na to, iż Oumar Sy swoją kolejną walkę stoczy poza organizacją KSW. Ogłoszono rozpiskę ARES FC 3, gdzie w jednym z pojedynków niepokonany Francuz skrzyżuje rękawice ze swoim krajanem, Paulinem Begaiem. 

Oumar Sy (5-0) według oficjalnych rankingów KSW zajmuje czwartą lokatę w kategorii do 93 kilogramów. Jak dotąd wystąpił tam raz – w październiku minionego roku zmierzył się z podchodzącym do rywalizacji z nieskazitelnym rekordem, Adamem Tomasikiem (5-1) i nie mając większych kłopotów, znokautował go już w inauguracyjnej odsłonie.

Zobacz także: Adam Tomasik ubity przez Oumara Sy w walce otwarcia KSW 64 [WIDEO]

Jak się teraz okazuje – młody Francuz kolejną potyczkę stoczy poza okrągłą klatką. Już trzeciego lutego wystąpi na gali ARES FC 3, gdzie przyjdzie mu się skonfrontować ze swoim rodakiem, Paulinem Begaiem (2-0). Oprócz tego pojedynku ogłoszono również inne zestawienia nadchodzącego wydarzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @ares_fighting

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Begai zawodową karierę rozpoczął w 2021. Póki co zawalczył dwukrotnie, w obu przypadkach wychodząc z rywalizacji jako triumfator. Po raz ostatni widziany był w akcji, w październiku, gdy na LFL 3 wygrał na punkty z Matthewem Byfieldem (3-1). Na wcześniejszej edycji tego samego eventu pokonał zaś Clyde’a Brunswijka (1-1).

Źródło: Instagram/ARES FC