Obecnie jeden z najpopularniejszych zawodników UFC Paddy Pimblett powoli zaczyna myśleć o powrocie do klatki. Odniósł się nawet do potencjalnego oponenta, z którym mógłby się zmierzyć. Chodzi o Matta Frevolę. 

Transfer Paddy’ego Pimbletta (20-3) z Cage Warriors do UFC odbił się bardzo szerokim echem. Anglik pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie jak dotąd wystąpił czterokrotnie, wygrywając wszystkie starcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ostatni pojedynek stoczył w grudniu minionego roku, gdy dość kontrowersyjnie pokonał Jareda Gordona (19-6). Minęło już jednak trochę czasu, a on zaczyna być gotowym na powrót. Podczas rozgrywanego przed sobotnią galą w Londynie Q&A z fanami, popularny „Baddy” wyraził chęć podjęcia rękawic z Mattem Frevolą (11-3-1).

Zobaczymy, co się wydarzy, kiedy wrócę. Oczywiście zestawienie z Frevolą wydaje się być ciekawe. Był jednym z tych, którzy wyzwali mnie po swoich walkach, także zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

przyznał krótko.

Zobacz także: Hugo Deux wraca na Strife TUBE!

Frevola jest bardzo widowiskowo walczącym fighterem, który obecnie może pochwalić się serią trzech wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji w maju, podczas gali z numerem 288. Zmierzył się wówczas z Drew Doberem (26-12), brutalnie i efektowanie rozbijając go już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej pokonał jeszcze Ottmana Azaitara (13-2), a także Gennaro Valdeza (10-3).

Źródło: MMA Fighting