12 sierpnia tego roku miejsce będzie miało Strife TUBE. Do rozpiski wydarzenia wpisano interesujące zestawienie, do którego dojdzie w umownym limicie. Hugo Deux podejmie Ahmeda Kataeva. 

W ostatnich tygodniach przedstawiciele organizacji Strife odsłaniają karty związane z nadchodzącymi wydarzeniami. W taki oto sposób poznaliśmy już chociażby dwie główne walki zbliżającego się, sierpniowego wydarzenia, czy main event gali, która rozegra się w październiku.

Zobacz także: Fabiński wraca! Ujawniono szczegóły gal Strife

Do karty walk Strife TUBE dodano także bardzo ciekawie zapowiadającą się potyczkę pomiędzy reprezentantem Nemezis Team Hugo Deuxem (2-0) oraz Ahmedem Kataevem (3-2). Ta rozegra się w umownym limicie do 73 kilogramów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Strife (@strifemma)

Trenujący w Polsce reprezentant Trójkolorowych ma na koncie dwie wygrane na zawodowstwie. Od samego początku związany jest z organizacją Strife. Po raz ostatni zawalczył w lutym tego roku, konfrontując się z Janem Stanovskym (0-1). Starcie zakończyło się po pełnym dystansie, a werdykt powędrował na konto Deuxa. Wcześniej pokonał jeszcze Diego Emanuela Diasa (0-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kataev natomiast zebrał już większe doświadczenie. Ma on na koncie pięć profesjonalnych startów. Ostatni raz wchodził do klatki w czerwcu minionego roku. Podczas Fight Empire MMA 1 zmierzył się z Danielem Kolasińskim (3-1), jednakże zmuszony był uznać jego wyższość, przegrywając na kartach sędziowskich. Porażka ta przerwała tym samym jego wcześniejszą serię dwóch zwycięstw. Wszystkie dotychczasowe wygrane zdobywał przed czasem.

Źródło: Instagram/Strife MMA