Niegdyś zawodniczka UFC, dziś głównie Instagramerka i uczestniczka walk na gołe pięści, powróci ponownie do akcji na londyńskiej gali Bare Knuckle FC w sierpniu. Page VanZant zmierzy się w swoim trzecim pojedynku dla tej organizacji z Charisą Sigalą.

Prezes BKFC, Dave Feldman, potwierdził w rozmowie z MMAfighting, iż na gali zaplanowanej na 20 sierpnia, do ringu wejdzie ponownie Paige VanZant. Ulubienica publiczności skrzyżuje gołe pięści z Charisą Sigalą.

Sądzę, że to doda sporo szumu i zbuduje dodatkowy hype wokół tej gali.

stwierdził Feldman.

Wiem, że Paige jest kochana przez fanów w Wielkiej Brytanii, a przynajmniej gazety i portale rozpisują się o niej, uwielbiają poruszać jej temat. A zatem teraz damy i więcej powodów do tego pisania. Walka Paige i Charisy to doskonały dodatek do rewelacyjnego main eventu. Myślę, że aktualnie ta rozpiska jest po prostu znakomita.

podsumował.

Paige VanZant zmieniła dyscyplinę z MMA na walki na gołe pięści po sześciu latach wzlotów i upadków w UFC, gdzie walczyła zarówno w wadze słomkowej jak i muszej. Aktualnie zawodniczka ma rekord 0-2 w nowej formule (przegrane z Rachael Ostovich i Britain Hart) i liczy, że los odmieni się w kolejnym boju.

Charisa Sigala, którą fani walk bez rękawic mogą pamiętać z krwawej jatki, jaką zafundowały sobie z Taylor Starling podczas KnuckleManii w 2021 roku, ma na swoim koncie jedną wygraną, dwie przegrane i jeden remis w BKFC. Sigala ma za sobą także kilka starć w formule MMA, a jej profesjonalny rekord w tej dyscyplinie to 4-2.

Main eventem gali w Londynie będzie wyczekiwane starcie między Michaelem “Venomem” Page’m i Mike’m Perrym.