Już 10 listopada w Szczecinie odbędzie się EFM 4. Na tej gali zobaczymy starcie o pas mistrzowski w wadze do 61 kilogramów. Wystąpią w nim Patryk Chrobak (3-0) oraz Islam Mayrasultanov (4-3).

Patryk Chrobak do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Na Celtic Gladiator 24 pokonał przez techniczny nokaut Mikhaila Kurcha (0-8).

Jak na takie trudne czasy jak w tym roku to bardzo się cieszę, że dostałem tę ofertę. Tym bardziej, że stawką jest mistrzowski pas, z mocniejszym rywalem z Czeczeni, co motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy i do odniesienia zwycięstwa. Wszystkie aspekty skladają się na siebie, żeby dać dobrą walkę. Sama ranga walki również dodatkowo mnie motywuje. Przeciwnik jest dobrej klasy i posiada większe doświadczenie od mojego.

powiedział Patryk Chrobak.

Islam Mayrasultanov jest reprezentantem klubu Berserkers Team Stargrard. W swoim ostatnim pojedynku na VFCL 10 poddał Dmytro Vlasiuka (5-7).

Obaj jesteśmy stójkowiczami. Jeżeli Patryk nie będzie się pchał w moje nogi, to będzie to widowiskowa walka na uderzenia. Zazwyczaj gdy walczyłem, to każdy chciał iść ze mną w parter, ale teraz powinna być dobra, stójkową bójką.

powiedział Islam Mayrasultanov .

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gala EFM 4 odbędzie się 10 listopada w Szczecinie.

Zobacz także: „Przybywam do Polski, żeby zniszczyć Daniela” – Tony Johnson przed ACA 114

źródło: Facebook, EFM