Khabib Nurmagomedov wyszedł zwycięsko z zeszłego starcia, wygrywając z Justinem Gaethje. Doszło do tego na wydarzeniu z numerem 254. Jak się później okazało, mistrz kilka tygodni wcześniej nabawił się poważnej kontuzji. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szkoleniowiec Dagestańczyka, Javier Mendez przyznał po całym evencie, iż obóz przygotowawczy do gali UFC 254 był najgorszym, z jakim przyszło mu się borykać. Jego podopieczny, Khabib Nurmagomedov, w trakcie jego trwania zachorował na świnkę, co wykluczyło go z treningów na jakiś czas, a gdyby tego było mało, dodatkowo nabawił się kontuzji stopy – połamał palce.

Zobacz także: „Najgorszy obóz przygotowawczy” – liczne kontuzje oraz choroba Khabiba przed UFC 254

Teraz sam 32-latek podzielił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami – rzeczywistym oraz rentgenowskim, z okresu, gdy do tego doszło.

Brak opisu.

Na szczęście dla niego, uraz nie przeszkodził mu w odniesieniu zwycięstwa. Po 29 triumfie w zawodowej karierze, fighter postanowił ogłosić całemu światu iż był to ostatni raz, gdy mogliśmy zobaczyć go w klatce. Decyzja ta podyktowana była oczywiście śmiercią jego ojca, Abdulmanapa, do której doszło w tym roku.

Źródło: Instagram/Khabib Nurmagomedov