Wygląda na to, że na 67. edycji KSW miejsce będzie miała konfrontacja na szczycie królewskiej kategorii. Obecnie panujący czempion, Phil De Fries, podejmie wtedy będącego na fali trzech triumfów, Darko Stosica. Wydarzenie rozegra się 26 lutego w Warszawie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Całe zestawienie, jak i datę kolejnej gali ujawnił raper, MAJOR SPZ, który zrobił sobie zdjęcie wewnątrz klatki KSW. Ewidentnie przy publikacji nie zauważył jednak, iż w tle dość wyraźnie widać informację o nadchodzącym wydarzeniu.

Phil De Fries (20-6) póki co pod sztandarem KSW wystąpił sześciokrotnie, za każdym razem sięgając po wygraną. Po raz ostatni widziany był w akcji, w kwietniu minionego roku, gdy po raz drugi stanął w szranki z czempionem niższej dywizji, Tomaszem Narkunem (18-4). I tym razem Brytyjczyk okazał się lepszy, w pełni kontrolując przebieg walki i ostatecznie rozbijając „Żyrafę” przed końcem drugiej odsłony.

Zobacz także: KSW 66: Ziółkowski vs. Mańkowski – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Darko Stosic (16-4) natomiast do KSW trafił bezpośrednio po rozstaniu z najlepszą, światową ligą – UFC. Póki co wystąpił pod tamtejszym szyldem trzy razy i żaden z rywali nie znalazł na niego recepty. Michała Włodarka (8-3) oraz Michała Kitę (21-13-1) rozbijał przed czasem, zaś z Michałem Andryszakiem (22-10) zwyciężył na kartach sędziowskich, czym utorował sobie drogę do pojedynku o mistrzowskie trofeum.

Źródło: Instagram/MAJOR SPZ