24 luty – właśnie wtedy organizacja Bellator MMA powróci do dublińskiej 3 Areny. W rozpisce znajdą się konfrontacje co najmniej dwóch reprezentantów naszego kraju – Piotra Niedzielskiego oraz Macieja Różańskiego.

Po sukcesach na europejskim rynku, prowadzona przez Scotta Cokera wróci na Stary Kontynent chociażby 24 lutego 2023, kiedy miejsce będzie miało kolejne wydarzenie w Dublinie. To nie pierwszy raz, gdy Bellator MMA zagości w mogącej pomieścić 13 tysięcy kibiców 3 Arenie.

Okazuje się, że podczas tego wydarzenia nie zabraknie również występów reprezentantów naszego kraju. Dyrektor First Round Management EuropeŁukasz Orzeł – potwierdził naszemu portalowi, iż do klatki wejdą wówczas Piotr Niedzielski (17-4) oraz Maciej Różański (14-3).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Spartan” jak dotąd tylko raz zameldował się pod sztandarem Bellatora. Doszło do tego podczas 281. edycji, kiedy skonfrontował się z doświadczonym Lee Chadwickiem (28-16-1). Pojedynek ten rozegrał się na pełnym, trzyrundowym dystansie, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną Polaka. Przy najbliższej okazji skrzyżuje rękawice z zajmującym dziewiątą lokatę w oficjalnym rankingu wagi półciężkiej, Karlem Moorem (10-2).

„Niedziela” – zupełnie tak samo, jak Różański – dotychczas jednokrotnie wchodził do klatki amerykańskiej organizacji. Miało to miejsce w maju, kiedy gościli oni w Paryżu. Trenujący w Czerwonym Smoku zawodnik podjął wówczas – i ostatecznie pokonał – Portugalczyka, Pedro Carvalho (13-6). Jego kolejnym oponentem będzie natomiast Richie Smullen, który może się pochwalić zawodowym bilansem 9-2-1.

Zobacz także: Piotr Niedzielski nie zmierzy się z Killysem Motą na Bellator 288

Materiał powstał we współpracy z partnerem