Piotr Wawrzyniak kolejnym reprezentantem naszego kraju, który 20 lipca zamelduje się w klatce OKTAGON MMA. Polak stanie wtedy w szranki z Andreasem Michailidisem. 

Pod koniec minionego roku Piotr Wawrzyniak (12-6) zasilił szeregi czesko-słowackiej organizacji, momentalnie wchodząc do pojedynku o tymczasowe trofeum. W grudniu skrzyżował rękawice z Vlasto Cepo (12-3), którego ostatecznie brutalnie rozbił przed końcem trzeciej odsłony. Następnie przystąpił do unifikacji pasów z Patrikiem Kinclem (28-10), jednakże choć miewał swoje momenty, koniec końców zmuszony był uznać wyższość oponenta, zostając poddanym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po raz kolejny w akcji zobaczymy go już 20 lipca, podczas rozgrywanego w Bratysławie OKTAGON 59. Wawrzyniak podejdzie wówczas do konfrontacji z reprezentantem Grecji – Andreasem Michailidisem (16-7).

Michailidis jest finalistą zeszłorocznego turnieju Tipsport Gamechanger. Na ostatnim etapie przegrał natomiast z doświadczonym Bojanem Velickoviciem (25-12-2). Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię trzech wygranych.

Wawrzyniak nie będzie jedynym reprezentantem naszego kraju, który wejdzie wówczas do klatki. Jakiś czas temu potwierdzono, iż w wydarzeniu udział weźmie także inny zawodnik Czerwonego SmokaŁukasz Rajewski (13-9).

Zobacz także: „Raju” wraca na OKTAGON 59! Rywalem Vojto Barborik

Źródło: X/OKTAGON MMA, fot. OKTAGON MMA