Jak wiecie, na portalu InTheCage.pl mocno trzymamy się tematu MMA, ale gdy przychodzą takie wieści ze świata kickboxingu, to nie możemy o tym nie poinformować! Organizacja Glory postanowiła zestawić ze sobą na gali 17 lipca naszego Arka Wrzoska z legendarnym już Badrem Harim!

Glory 78 odbędzie się 17 lipca w Rotterdamie. Organizacja podała kilka godzin temu do publicznej wiadomości, iż planuje w tym roku 3 eventy. Pierwszym z nich będzie właśnie ten z numerem 78, a jego main eventem ogłoszono starcie Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek.

Po pełnym zwrotów akcji starciu z Benjaminem Adegbuyiem (grudzień 2020 roku), w którym Hari odniósł kolejną w karierze porażkę, rozstawiony z numerem trzy w oficjalnym rankingu Glory weteran organizacji powróci do ringu, aby walczyć o zwycięstwo i ponownie zbliżyć się do starcia o pas mistrzowski.

Wrzosek ma na swoim koncie rekord 1-1 w Glory. W swoim debiucie na Glory 62 przegrał jednogłośną decyzją z ostatnim pogromcą Hariego, Adegbuyiem, ale już w drugiej walce zafundował rywalowi – Demoreo Dennisowi- druzgocące TKO. Aktualnie Arkadiusz zajmuje 8 miejsce w rankingu wagi ciężkiej organizacji. Starcie z Harim to jego wielka szansa, aby mocniej zaznaczyć swoją obecność na światowej scenie kickboxingu.

Informacja prasowa