Rozgrywana w obiekcie APEX gala UFC Vegas 83 już za nami. Tradycyjnie, tuż po wydarzeniu przedstawiciele promocji rozdali bonusy. Tym razem trafiły one w ręce czterech fighterów.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

  • Indywidualne wyróżnienie otrzymał Khalil Rountree Jr. Zmierzył się on z prawdziwym weteranem Anthonym Smithem i mocno go rozbijając, finalnie dokończył dzieła zniszczenia w ostatniej, trzeciej odsłonie pojedynku.
  • Nasrat Haqparast stanął ubiegłego wieczoru w szranki z Jamiem Mullarkeyem. Samo starcie nie potrwało zbyt długo, ponieważ pierwszy z zawodników rozbił swojego oponenta nieco po ponad minucie od rozpoczęcia.
  • Z nagrody cieszyć może się również Tim Elliott, który wszedł na zastępstwo do walki z Sumudaerjim dosłownie w ostatniej chwili. W samej potyczce nie miał jednak prawie żadnych problemów, szybko zmuszając przeciwnika do odklepania.
  • Ostatni bonus trafił na konto Hyun Sung Park, który podzielił klatkę z Shannonem Rossem. Koreańczyk brutalnie rozprawił się z rywalem w drugiej rundzie, utrzymując nieskazitelny rekord.

Zobacz także: UFC Vegas 83 – wyniki. Song z pewną wygraną

Źródło: Instagram/UFC, fot. Jeff Bottari/Zuffa LLC