Menadżer Michała Kity – Artur Ostaszewski proponuje zestawienie pojedynku „Masakry” z Mariuszem Pudzianowskim, który w zeszłą sobotę musiał uznać wyższość Mameda Khalidova podczas gali XTB KSW 77.

Wprawdzie od gali XTB KSW 77 minęły dopiero niecałe trzy dni, Artur Ostaszewski – menadżer m.in. Michała Kity wyszedł z ciekawą propozycją zestawienia swojego podopiecznego z Mariuszem Pudzianowskim.

„Masakrze” nie wiedzie się ostatnimi czasy najlepiej. Po powrocie do KSW i zwycięskim rewanżu z Michałem Andryszakiem, Kita otrzymał szansę mistrzowską, jednak zmuszony był uznać wyższość Phila de Friesa. Następnie, dwukrotnie przegrywał przez ciężko nokauty z Darko Stosiciem, uległ także w międzyczasie Ricardo Praselowi. Ostatnie zwycięstwo, Kita zanotował nad niedoświadczonym jeszcze Markiem Samociukiem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Pudzian” do soboty mógł się pochwalić najdłuższą serią zwycięstw w karierze – a było ich pięć. Po pokonaniu Erko Juna, przyszedł czas na ochroniarza – Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego, „Bombardiera” i ostatnio – Michała Materlę, który zdecydowanie jest najcenniejszym „łupem” byłego strongmana.

Pudzianowski zajmuje aktualnie trzecie miejsce w rankingu wagi ciężkiej organizacji KSW, Kita natomiast notowany jest na szóstej pozycji.

Zobacz także: Mamed Khalidov wyjawił, co było przyczyną niedyspozycji w walce z Roberto Soldiciem