Radosław Paczuski dołącza do EFM SHOW

73
EFM Show

Jeden z najbardziej znanych zawodników muay thai i kick-boxingu, amatorski mistrz świata K-1, a także organizacji FEN i DSF dołącza do Federacji EFM SHOW. Radosław Paczuski szykuje się do walki w czerwcu!

Wykup dostęp do gali EFM Show pod TYM LINKIEM

Mistrz FEN i były mistrz DSF jako pierwszy w historii sięgnął po pasy dwóch najważniejszych organizacji promujących kickboxing w Polsce. Był członkiem kadry narodowej tego sportu, a na polu krajowym i międzynarodowym zdobył wiele medali.

Sam Radosław Paczuski do tej pory w formule MMA stoczył trzy walki. Pokonał Jarosława Lecha, Damiana Ostępa oraz Daniela Płonkę (dwie z nich wygrał przez KO). W K-1 stoczył dwanaście walk. Triumfował w ostatnich dziesięciu z nich. Na deskach dzięki niemu znaleźli się między innymi Tautvydas Lileikis, Jeremaine Scott oraz Darren Anstey.

Zobacz także: Magda Loska przed debiutem w MMA o Kaylee Vos, EFM Challenge i sparingach w WCA [WYWIAD]

Kibice będą mogli zobaczyć Radosława Paczuskiego podczas drugiej gali organizowanej przez EFM SHOW – 5 czerwca. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Bułgarii. Dla polskich widzów będzie dostępne w systemie PPV. Jego przeciwnika poznamy już podczas pierwszego wydarzenia – 9 kwietnia.

Informacja prasowa