Radosław Tarnawa vs. Kacper Koziorzębski dodane do rozpiski Spartan Fight 9

źródło: spartanfight.pl

Orgniazacja Spartan Fight ogłosiła dzisiaj kolejne starcie w formule MMA które będzie mieć miejsce na najbliższej gali, już 2 grudnia w chorzowskiej hali MORiS. W limicie kategorii lekkiej zmierzą się znany z występów dla Spartan Fight, Radosław Tarnawa (4-1-1) z debiutantem, Kacprem Koziorzębskim (2-2).

Radosław Tarnawa to reprezentant Veto Team Bielsko-Biała. Do klatki Spartan Fight wejdzie po raz czwarty w karierze. Jego dotychczasowy bilans w organizacji to 1 wygrana, 1 porażka i 1 remis. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć go w akcji w kwietniu tego roku, gdzie na gali Spartan Fight 7 odprawił przed czasem Michała Szydłowskiego.

Kacper Koziorzębski to V-ce mistrz polski oraz brązowy medalista w MMA. Zawodnik reprezentuje klub Rio Grappling Wrocław i zadebiutuje w organizacji podczas chorzowskiej gali. Tego roku Kacper póki co nie może zaliczyć do udanych, przegrał bowiem w nim dotychczas obydwie walki do jakich wychodził. Zawodnika z Wrocławia zatrzymywali przed czasem kolejno Piotr Niedzielski i Mariusz Mazur.

źródło: spartanfight.pl