Wczoraj mogliśmy uczestniczyć na konferencji prasowej przed trzecią galą Slugfest. Przypomnijmy, że gala odbędzie się 14 marca w Trzemesznie koło Gniezna. Na konferencji udział wzięli: Organizatorzy- Vahagn Petrosyan, Krzysztof Skrzypek i Łukasz Bosacki, zawodnicy- Adrianna Rożek, Artur Ogonowski, Adrian Świercz, sekretarz gminy Trzemeszno- Tomasz Gorzycki i inspektor ds. sportu starostwa powiatowego w Gnieźnie- Tomasz Pokładecki

Na konferencji organizatorzy ogłosili walkę wieczoru, w której po raz kolejny zawalczy Emil Różewski z S4, który walczył na ostatniej gali a jego rywalem będzie Marcin Mencel z Ankosu Poznań. Jak zawsze podkreślili to, że chcą promować lokalnych zawodników i dawać im możliwość zawalczenia, dlatego też pierwsza połowa gali to walki amatorskie. Na gali po raz pierwszy kibice zobaczą dwie walki kobiet Adrianny Rożek i Gosi Smaczniak. Walki będziemy poznawać stopniowo, mniej-więcej codziennie będzie ogłaszane jedno starcie. Hala w Trzemesznie pomieści więcej osób niż dwie wcześniejsze, będzie 900-1000 miejsc. Na pytanie dlaczego w walce wieczoru nie ma lokalnego zawodnika Łukasz Bosacki odpowiedział, że Marcin Mencel jest traktowany jako lokalny zawodnik, ponieważ jest z  wielkopolski a Emil Różewski jest już również znany lokalnym kibicom.

Wszyscy zawodnicy cieszą się, że mogą zawalczyć u siebie (cała trójka pochodzi z Trzmeszna, lub najbliższych okolic) i z pewnością doping publiczności będzie im pomagał i ich motywował do tego by zwyciężyć swoje walki.

Tomasz Gorzycki, który również trenuje sporty walki, jest zadowolony, że organizatorzy chcą zrobić u nich w mieście gale i był również na poprzednim evencie we Wrześni, który zrobił na nim dobre wrażenie. Chętnie wspiera organizację tej gali i cieszy się, że miasto może pomóc. Z kolei Tomasz Pokładecki mówił, że już od pierwszej gali wspierają Slugfest i starostwo jest zadowolone z tej współpracy. Twierdzi, że swoje gale organizują profesjonalnie a ich gale się udają i imprezy są bardzo dobrze przygotowane, dlatego dalej pomagają im przy ich organizacji.

Gośćmi specjalnymi gali będzie mistrzyni KSW, która zawalczy w najbliższą sobotę w Poznaniu na KSW 30- Karolina Kowalkiewicz, oraz jak zawsze mistrz organizacji M1 Global w wadze ciężkiej Marcin Tybura

Bilety będą dostępne już od jutra w cenach: 40 zł Trybuna, 50 zł płyta i 80 bilet VIP. Można je nabyć w punktach sprzedaży w:
– Trzemesznie- sklep „Julia” ul. Wojciecha 21
– Gnieźnie- sklep „Julia” ul. Chrobrego 26
– Witkowie- Piekarnia „Glanc” ul. Gnieźnieńska 21