Po ponad trzech latach, Michael Page nareszcie otrzymał szansę zrewanżowania się Douglasowi Limie za wcześniejszą porażkę. Jak czytamy w mediach społecznościowych organizacji Bellator MMA, ich pojedynek posłuży jako walka wieczoru gali z numerem 267. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Do ich pierwszej kofrontacji doszło w maju 2019 roku, podczas Bellator 221. Wówczas to Brazylijczyk był górą, posyłając popularnego „Venoma” na deski w drugiej odsłonie. Jak teraz się dowiadujemy, po ponad trzech latach, fighterzy ponownie podzielą klatkę. Ich druga walka posłuży jako main event zaplanowanego na pierwszego października wydarzenia.

Od tego czasu, Michael Page (19-1) występował jeszcze pięciokrotnie, za każdym razem pewnie pokonując postawionych na jego drodze przeciwników. Po raz ostatni widziany był w akcji, w maju bieżącego roku, gdy skrzyżował rękawice z Derekiem Andersonem (17-4). Brytyjczyk nie miał wtedy zbyt dużego problemu, ekspresowo go rozbijając.

Zobacz także: BELLATOR 263: Pitbull vs. McKee – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Douglas Lima (32-9) zaś będzie przystępował do tej batalii po serii dwóch przegranych. W swoim ostatnim pojedynku – do którego doszło w czerwcu – musiał uznać wyższość Yaroslava Amosova (26-0), tracąc jednocześnie mistrzowskie trofeum wagi do 77 kilogramów.

Źródło: Twitter/Bellator MMA