Długo nie było wiadome, dla jakiej organizacji Roman Szymański będzie toczyć swoje kolejne pojedynki. Organizacja KSW rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gala na Stadionie Narodowym zbliża się wielkimi krokami. Na takie wydarzenie potrzebni są uznani zawodnicy. Reprezentant Czerwonego Smoka zdecydowanie do nich należy. Dziś największy polska organizacja ogłosiła kolejny występ efektownie walczącego Szymańskiego.

Zobacz również: Szymański vs. Mircea 2 na XTB KSW Colosseum 2!

Przedłużenie kontraktu z tak cenionym zawodnikiem nie należało do łatwych. Roman nie ukrywa, że na rozważał inne opcje:

„Była oferta [z UFC], ale na ten moment nie była jakaś super finansowo – to po pierwsze. Po drugie drugie, z racji, że UFC zmieniło trochę swoją politykę i chciałoby, żebym przeprowadził się do Stanów i tam trenował na stałe – wtedy ta oferta byłaby dużo lepsza. Mam za dużo spraw w Polsce, których muszę dopilnować, więc nie mogłem się przeprowadzić do Stanów. Były rozmowy [z Bellatorem], ale finalnie konkretnej propozycji nie dostałem, a trochę szkoda, bo byłem, jaka by była.”

przyznał.

Szymański przepełniony skromnością wątpił w zawalczenie na Stadionie Narodowym:

„Fajnie, że dostałem taką szansę i możliwość. […] Szczerze powiem, że po pierwszym dniu, jak wróciliśmy z Tajlandii, to zostałem zaproszony przez Wojka do biura KSW i przedstawił mi tę propozycję. Bardzo się zdziwiłem. W ogóle nie brałem tego pod uwagę. […] Wydawało mi się, że osoby, które tam będą walczyć, muszą sprzedawać więcej biletów niż ja. Widocznie już sprzedaję tych biletów dość dużo.”

wyjaśnił.

źródło: youtube / KLATKA po KLATCE