Doniesienia: Sylwia Juśkiewicz vs. Karolina Wójcik na KSW 55

658

Dywizja kobiet w KSW delikatnie mówiąc nie wygląda najlepiej, ale płyną do nas dobre wieści. Na gali KSW 55 mają zadebiutować dwie dobrze znane polskiej publiczności zawodniczki kategorii słomkowej.

Jak udało się nam dowiedzieć, na październikowe wydarzenie planowana jest walka Sylwii Juśkiewicz i Karoliny Wójcik w limicie kategorii słomkowej, czyli do 52 kilogramów.

Sylwia „Mała” Juśkiewicz (9-5) w zawodowym MMA zadebiutowała w 2012 roku, gdzie na MMA Fight Night 1 przegrała przez decyzję po świetnej walce z Joanną Jędrzejczyk (16-4). Niecałe trzy lata temu na gali RIZIN Fighting World Grand Prix 2017 Autumn została wypunktowana przez Kannę Asakurę (17-4). Aktualnie posiada serię dwóch wygranych z rzędu. W ostatnim boju na TKO 43 wypunktowała Allysę Krahn (5-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Karolina „Polish Assassin” Wójcik (6-2) walczyła dla takich organizacji jak Brave CF, Venator czy EFC. W 2019 roku na Contenders Norwich przegrała przez niejednogłośną decyzję z Eweliną Woźniak (3-0). Stawką w tej walce był pas mistrzowski w kategorii do 52 kilogramów. W swoim poprzednim występie na Brave CF 30 wypunktowała Marię Ribeiro (5-3).

Gala KSW 55 odbędzie się 10 października.

Zobacz także: Rozdano bonusy po gali ACA 110