Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. 12 czerwca 2021 roku odbyły się tam 1. Mistrzostwa MMA, które przyciągnęły do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 9 kwietnia 2022 roku MMA Polska powróciło do Warszawy i przygotowało 3. Mistrzostwa MMA. Tym razem na zawody zgłosiło się już ponad 300 uczestników.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w 6. Mistrzostwach MMA mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy

https://mmapolska.org/zawody.php

Data zakończenia zapisów: 23.02.2023
Opłata startowa: I termin do 10.02.2023 – 80 zł
II termin od 11.02.2023 do 23.02.2023 – 100 zł
Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 23.02.2023 – zgłoszenie jest nieważne.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie już na zawodach mogą walczyć również kadeci.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Polska Spółka Gazownictwa, Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306, Pitbull West Coast, MondoLab Suplementy i Overlord Fightgear.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Zobacz także: Ponad 300 pojedynków odbyło się na V Mistrzostwach Stowarzyszenia MMA Polska w Gliwicach

Informacja prasowa