Wczoraj w Łodzi odbyła się gala KSW 55. W walce wieczoru Mamed Khalidov (35-7-2) w zaledwie 36 sekund znokautował Scotta Askhama (19-5) rewanżując się za porażkę z KSW 52.

Na swoim Instagramie Anglik zabrał głos po tej przegranej i pokazał swoją sportową klasę gratulując Mamedowi. Ponadto wyraził on chęć na trzeci pojedynek z reprezentantem klubu Arrachion MMA Olsztyn.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Well that didn’t go to plan! Better man on the night! Congratulations @mamed_khalidov Bring on the haters 👍🏻👍🏻 enjoy it guys but while you are telling me to be more respectful, Remember what you’re doing trolling me 😂. I’ll accept it and move forward! I’ve done enough rematches for KSW so I think a trilogy is on the cards! Thank you to all my fans, thank you to everyone who helped me prepare, thank you to my sponsors,thank you @martinlewandowski and @kawul_ksw for the opportunities! 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 To nie poszło zgodnie z planem! Lepszy gość wygral zeszłej nocy! Gratulacje @mamed_khalidov! No hejetrzy macie swój czas teraz! Możecie się tym teraz delektować 😂 Przyjmuję to i idę dalej do przodu.Zrobiłem dużo rewanżów w KSW także wydaje mi się, że trylogia znajdzie się na kartach. Dziękuje wszystkim moim fanom i każdemu kto mi pomógł w przygotowaniach. Dziękuje moim sponsorom i @martinlewandowski i @kawul_ksw za wszystkie wyzwania! 🇵🇱

Post udostępniony przez Scott Askham (@scottaskham1)

„Cóż, nie poszło to wszystko zgodnie z planem i wczorajszej nocy wygrał po prostu lepszy zawodnik. Gratulacje dla Mameda Khalidova. Hejterzy cieszcie się tym, ale kiedy mówicie, abym miał więcej szacunku, to pamiętajcie co robicie trolując mnie. Akceptuję tą przegraną i idę dalej. Zrobiłem wystarczająco dużo rewanżów, więc myślę, że trylogia się odbędzie! Dziękuję moim fanom oraz moim sponsorom. Dziękuje również włodarzom KSW za wszystkie wyzwania.”

Scott Askham w latach 2014-2017 walczył dla Ultimate Fighting Championship. Na UFC FN 76 przegrał przez decyzję z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko (22-4). W federacji KSW zadebiutował na gali z numerem 42, gdzie w pierwszej rundzie pokonał przez TKO Michała Materlę (29-7). Do ich rewanżu doszło na KSW 49, gdzie po świetnej batalii przez nokaut w trzeciej rundzie zwyciężył Anglik zdobywając pas w wadze średniej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mamed Khalidov jest prawdziwą legendą w federacji KSW, dla której stoczył 24 pojedynków. Jest on byłym mistrzem w wadze średniej i półciężkiej. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Zdecydowaną większość pojedynków kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów.

Zobacz także: Bellator European Series 10 – wyniki gali. Timothy Johnson wygrywa w rewanżu z Cheickiem Kongo

źródło: Instagram