Sean O’Malley jest zainteresowany stoczeniem pojedynku z Petrem Yanem. „Sugar” za pośrednictwem Twittera zwrócił się bezpośrednio do Rosjanina i zapytał go, czy chciałby się z nim zmierzyć.

Petr Yan (15-2) miał po raz drugi walczyć z Aljamainem Sterlingiem (20-3), ale nie dojdzie do tego w najbliższym czasie po tym jak „Funk Master” zdecydował się na operację szyi. Oznacza to, że nowy mistrz w kategorii koguciej pozostanie nieaktywny do późnego lata lub jesieni, co oznacza, że Yan może zdecydować się na kolejną walkę w międzyczasie. Choć mało prawdopodobne jest, że UFC pozbawi Sterlinga tytułu, to możliwe, iż organizacja zdecyduje się na wprowadzenie pasa tymczasowego. Tak czy inaczej, wydaje się prawdopodobne, że w oczekiwaniu na Sterlinga, Yan zawalczy z kimś innym. A jeśli tak się stanie, to Sean O’Malley (13-1) jest zainteresowany walką z Rosjaninem.

We wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych O’Malley wyzwał Yana do walki.

„Hej @PetrYanUFC Co robisz w lipcu bracie? Chcesz mnie pobić w oczekiwaniu na swój rewanż?

Sean O’Malley obecnie znajduje się poza czołową piętnastką w rankingu kategorii koguciej i wydaje się, iż jest mało prawdopodobne, aby Yan zechciał z nim walczyć, ale wszystko jest możliwe.

Zobacz także: Ile osób przyciągnęło UFC Vegas 23? Wyniki oglądalności gali z udziałem Mateusza Gamrota na Polsacie Sport

źródło: bjpenn.com