Na dzisiejszej gali Babilon MMA 13 powrócił do klatki po kilku miesiącach przerwy  powrócił Sylwester Miller (9-3) i pokonał przez decyzję Piotra Kamińskiego (5-4).

Sebastian Romanowski (14-8-1) kilka minut po tym pojedynku na Facebooka wyzwał Sylwestra Millera do walki. Dodał, że jest gotowy walczyć z reprezentantem klubu Legia Fight Club na gali FEN lub Babilon MMA. Jest to bardzo możliwe do realizacji, ze względu na współpracę pomiędzy tymi organizacjami.

„Romanowski vs Miller na FightExclusiveNight 29 lub na gali Babilon MMA za pozwoleniem Pawła Jóźwiaka? Jestem chetny 😠 a wy co o tym myślicie???”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Szczena” w swojej karierze walczył dla wielu świetnych organizacji takich jak: Cage Warriors, Fight Nights Global, ACB czy KSW. Aktualnie jest związany z Fight Exclusive Night. Obecnie posiada passę 3 zwycięstw w ciągu. W ostatnim występie na FEN 27 w Szczecinie wypunktował Ridelci’ego Diasa (24-11).

Sylwester Miller aktualnie jest na fali 2 wygranych z rzędu. Większość swoich wygranych walk kończył przed czasem co pokazuje, że nie lubi zostawiać decyzji w rękach sędziów.

źródło: Facebook