Za nami kolejna gala PFL, podczas której zawodnicy z kategorii piórkowej i półśredniej rywalizowali w turniejach o nagrodę główną w wysokości miliona dolarów. W klatce pokazał się także jeden z byłch zawodników KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W kategorii półśredniej Shamil Musaev zmierzył się tego wieczoru z Loganem Storley’em. Już na początku drugiej rundy, Musaev znakomicie trafił Storley’a prawym podbródkowym, przewracając go na matę. Rosjanin nie przerywał ataku, zmuszając sędziego do przerwania walki po zaledwie 30 sekundach tej rundy. Były tymczasowy mistrz Bellator MMA został pokonany. Tym samym Musaev stał się pierwszym zawodnikiem, który pokonał Storley’a przed czasem.

Zobaczcie sami, jak przebiegła ta akcja:

https://twitter.com/PFLMMA/status/1781521348038185178

Musaev był wcześniej związany z organizacją KSW, gdzie stoczył swoją pierwszą walkę w kwietniu 2019 roku w Lublinie. Pod banderą polskiej organizacji zanotował trzy wygrane oraz remis. Jego kariera w KSW zakończyła się jednak z chwilą napaści Rosji na Ukrainę. Wówczas polski gigant ogłosił, że nie będzie współpracować z zawodnikami z rosyjskim paszportem.

Zobacz także: Karolina Kowalkiewicz gotowa walczyć o żeński pas BMF po UFC 301 w Rio! [WYWIAD]