Czarne chmury zebrały się nad jednym zestawieniem zbliżającego się XTB KSW 88. Ze względu na dość poważną kontuzję, z konfrontacji wypadł Jivko Stoimenov. Oznacza to więc, iż Jacek Gać na ten moment pozostaje bez przeciwnika. 

11 listopada miejsce będzie miało kolejne wydarzenie największej polskiej organizacji MMA – XTB KSW 88. Dojdzie wówczas do debiutu w okrągłej klatce efektownie walczącego Jacka Gacia (2-0). Popularny „Siexa” zestawiony był z dużo bardziej doświadczonym w formule wszechstylowej walki wręcz Jivko Stoimenovem (14-6), jednakże okazuje się, iż pojedynek ten ostatecznie nie dojdzie do skutku.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Reprezentujący barwy Bułgarii zawodnik na jednym z ostatnich treningów bardzo głęboko rozciął łuk brwiowy, więc jego udział w zbliżającym się wydarzeniu jest wykluczony. Stoimenov podzielił się tym ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych (jeśli chcesz zobaczyć wideo oraz zdjęcia, przesuń w prawo).

Zobacz także: KSW 88: Kaczmarczyk i Rutkowski oko w oko [WIDEO]

Do gali zostało jeszcze trochę czasu, więc możliwe, iż przedstawiciele organizacji znajdą nowego przeciwnika dla Polaka. Jedyne, co teraz pozostaje, to czekać na oficjalny komunikat ze strony KSW.

Źródło: Instagram/Jivko Stoimenov, fot. Grafika: InTheCagePL | kswmma.com, materiały własne