Już 25 listopada ponownie we Włocławku odbędzie się gala Krwawy Sport 7: Golden Seven. Dzisiaj możemy przedstawić main event wydarzenia. W walce o pas wagi ciężkiej naprzeciw siebie staną doświadczony Robert Maruszak (4-0 w walkach na gołe pięści) oraz Łukasz „Zamek” Szmajda.

Robert Maruszak ostatnio na gali FEN 48 znokautował już w pierwszej rundzie Damiana Bujowskiego z kolei Łukasz Szmajda wygrał turniej The War. Walka o pas odbędzie się w rękawicach do MMA i jest częścią transformacji Krwawego Sportu – jednak nie znaczy to, że zabraknie walk na gołe pięści. Wręcz przeciwnie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Złota siódemka, zatem w karcie głównej znajdziemy siedem walk na gołe pięści i w małych rękawicach. Na gali zobaczymy dwie walki o pas. Wyżej wspomnianą w rękawicach do MMA I drugą jeszcze w formule na gołe pięści. Na gali odbędzie się również jedno starcie w stójkowej formule, lecz na zasadach „wolnej amerykanki” na gołe pięści. Jedna runda do nokautu i dozwolone wszystkie techniki do momentu kiedy rywal stoi na nogach! Kartę główną poprzedzą trzy konfrontacje, gdzie szansę dostaną zawodnicy, o których za jakis czas może być bardzo głośno.

Zobacz także: Robert Whittaker chętny na starcie z Usmanem

Informacja prasowa