Sean Strickland wyraził w mediach społecznościowych, swoje zdanie na temat kobiecego MMA. Nie uszło to uwadze byłej mistrzyni kategorii muszej UFC, która skomentowała post, wbijając przy tym szpilkę obecnemu czempionowi. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi innej, byłej już zawodniczki UFC – Paige VanZant, która w jednym z podcastów zdradziła, że większe pieniądze zarobiła w ciągu doby na platformie OnlyFans, niż przez wszystkie lata swojej kariery w mieszanych sztukach walki. Krótko ale treściwie skomentował to Sean Strickland, udostępniając post na portalu X.

„Paige VanZant powiedziała, że zarobiła więcej w 24 godziny na OnlyFans, niż w UFC. Podsumujmy: Po pierwsze, zatrudnili cię, bo jesteś atrakcyjna. Dwa: kobiece MMA jest kiepskie. Trzy: mężczyźni zapłacą więcej za to, żeby zobaczyćxCię nago, niż za twoje walki. Zostańcie w szkole dzieci, walki są do bani.”

Na te słowa zareagowała inna przedstawicielka kobiecego MMA, była mistrzyni kategorii muszej – Valentina Shevchenko.

„Interesujące podsumowanie. To wygląda bardziej jak urażenie dzieciaka, który zarobił mniej pieniędzy w swojej karierze niż zawodniczki. Niezła próba, może UFC to zobaczy i dołoży trochę pieniędzy następnym razem. Ale póki co, nagi to jesteś ty.”

Zobacz także: Spora różnica warunków! Rębecki oko w oko z rywalem [WIDEO]

Wyraźnie zdenerwowany Strickland, nie omieszkał odpowiedzieć również Valentinie. 

Valentina przegrałaś z dziewczyną, która chowa się za gardą, wyglądasz jakbyś uczyła się walczyć z filmu na YouTube. To moje zdanie na temat kobiecego MMA. To jak oglądanie bijących się dzieci. Jest zabawne, ale wszyscy wiemy, że to g*wniane. Masz pracę tylko dlatego, że wiesz kiedy ubrać szpilki i zdjąć ubranie.”

Autor: Adrian Gawłowski

Źródło: X/Sean Strickland, X/Valentina Shevchenko, fot. Zuffa LLC, Getty Images