Sean O’Malley kolejnym pretendentem do mistrzowskiego trofeum? Cóż, wszystko na to wskazuje! O terminie potencjalnego starcia „Sugara” z czempionem, Aljamainem Sterlingiem, Dana White wypowiedział się na konferencji prasowej.

Gala UFC 288 z walką wieczoru Aljamain Sterling (23-3) kontra Henry Cejudo (16-3), przeszła już do historii. Po pięciu wyrównanych rundach, to „Funk Master” okazał się być lepszy od powracającego z emerytury byłego podwójnego czempiona, dlatego zdołał utrzymać trofeum. Zaraz po pojedynku zrobiło się spore zamieszanie, a do oktagonu wszedł nie kto inny, jak Sean O’Malley (16-1), który stanął oko w oko z mistrzem. Od razu było widać, że między nimi mocno iskrzy.

Zobacz także: Szalona akcja na UFC 288 – Dvalishvili kradnie kurtkę O’Malley’a [WIDEO]

O komentarz dotyczący tej sprawy, poproszony został prezes amerykańskiego giganta – Dana White. Nie ukrywał, iż ze względu na zaistniałe okoliczności, jest zainteresowany, by doprowadzić teraz do konfrontacji „Sugara” ze Sterlingiem. Ta potencjalnie mogłaby mieć miejsce 19 sierpnia, podczas UFC 292.

Miewałem już lepsze pomysły od tego, co wydarzyło się dzisiejszej nocy, ale tak, [O’Malley] jest następny. Prawdopodobnie dojdzie do tego w sierpniu, podczas gali w Bostonie. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

O’Malley na ten moment zajmuje drugą lokatę w oficjalnej klasyfikacji kategorii koguciej. Przedarł się tam dzięki swojej ostatniej wygranej. W październiku minionego roku skrzyżował rękawice z faworyzowanym Petrem Yanem (16-5) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie pokonał go na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/MMA Fighting