Dopiero co zdemolował Michała Oleksiejczuka, a już ma zakontraktowany kolejny pojedynek. Michel Pereira wraca do oktagonu podczas UFC 301! Jego przeciwnikiem będzie zawodnik ANKOS MMA – Makhmud Muradov.

Słynący z efektownego stylu i nieszablonowych technik Michel Pereira (30-11) obecnie może pochwalić się serią już siedmiu zwycięstw! Niedawno brutalnie o jego sile przekonał się nasz rodak – Michał Oleksieczuk (19-7), który uległ w walce z Brazylijczykiem po nieco ponad minucie od rozpoczęcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pereira po raz kolejny w oktagonie wystąpi początkiem maja, podczas rozgrywanego w Rio de Janeiro UFC 301. Jego oponentem będzie trenujący na co dzień w ANKOS MMA Makhmud Muradov (26-8). Konfrontacja zakontraktowana została w limicie kategorii średniej.

Zobacz także: Pantoja przystąpi do obrony pasa podczas UFC 301

Ostatnie starcie z udziałem Muradova zakończyło się inaczej, aniżeli wszyscy by tego chcieli. Zaledwie po 11. sekundach od rozpoczęcia jego rywal nieintencjonalnie go sfaulował i ten nie był w stanie kontynuować. Kilka miesięcy wcześniej wyszedł zwycięsko z batalii z Bryanem Barbereną (18-11).

Źródło: ufc.com, fot. Grafika: InTheCagePL | Zuffa LLC, ufc.com