Nie opada napięcie na linii Israel Adesanya – Alex Pereira. Nieustannie przepychają się oni w przestrzeni internetowej, nie odpuszczając żadnej okazji, by dopiec drugiej stronie. Konflikt ten doprowadzi do kolejnego starcia?

Po ostatnim pojedynku pomiędzy Israelem Adesanyą (24-2), a także Alexem Pereirą (7-2), mogłoby się wydawać, iż pozostawią oni wszelkie niesnaski za sobą. Oddali sobie bowiem należyty szacunek, Brazylijczyk zapowiedział przejście do kategorii półciężkiej, a obecny mistrz ma na celowniku innego przeciwnika.

Zobacz także: Alex Pereira szuka rywala – Jan Błachowicz na celowniku Brazylijczyka

Mimo wszystko, wciąż nie umieją odciąć grubą kreską przeszłości, raz po raz podgrzewając atmosferę. Adesanya zamieścił teraz na swoim profilu prowokującą grafikę, która szybko wytrąciła Pereirę z równowagi. Nie potrafiąc przejść obok niej obojętnie, „Poatan” zamieścił wymowną odpowiedź.

Adesanya: „Uwielbiam tę grę.”

Pereira: „Niemożliwe, że w kickboxingu jesteś lepszy ode mnie. W MMA mamy 1:1. Bądź szczery względem swoich fanów i pokażmy światu, kto tak naprawdę jest lepszy w mieszanych sztukach walki.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pereira będzie w stanie porzucić swoje wcześniejsze plany związane z przejściem do wyższej dywizji na rzecz kolejnej potyczki z Adesanyą? Co na to przedstawiciele globalnego potentata? Odpowiedzi na te pytania nie są jeszcze znane, natomiast zapewne sytuacja ta będzie się dynamicznie rozwijać.

Źródło: Twitter/Alex Pereira