Bardzo interesująca potyczka w wadze muszej pomiędzy Kaiem Karą-Francem oraz Amirem Albazim zwieńczy zaplanowaną na trzeciego czerwca galę UFC. Potwierdzenie znajdziemy w mediach społecznościowych organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Doświadczony Kai-Kara-France (24-10) wraca do gry po przegranej, której w lipcu minionego roku doświadczył z rąk czempiona, Brandona Moreno (21-6-2). W międzyczasie miał jeszcze stoczyć pojedynek z Alexem Perezem (24-7), jednakże nabawił się kontuzji, która całkowicie wykluczyła go wówczas z występu. Po raz kolejny zobaczymy go więc w oktagonie początkiem czerwca. Oficjalnie ogłoszono już, że skrzyżuje wtedy rękawice wraz z niepokonanym pod sztandarem globalnego potentata, Amirem Albazim (16-1). Walka ta zakończy całe wydarzenie.

Zobacz także: Sypie się rozpiska gali UFC 284! Kai Kara-France wycofał się z walki z Alexem Perezem

Albazi, który na ten moment zajmuje siódmą pozycję w klasyfikacji, stanie przed szansą wejścia do ścisłej czołówki. Dotychczas czterokrotnie walczył on w UFC, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze przeciwników. Jedyną porażkę w dotychczasowej karierze sprawił mu Jose Torres (11-1-1). Miało to miejsce w kwietniu 2019 roku.

Źródło: Twitter/UFC