Były mistrz UFC wagi koguciej zdradził, za kogo będzie trzymał kciuki w nadchodzącym pojedynku „Funkmastera” z „Sugarem” oraz kogo ręka ostatecznie powędruje w górę.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W main evencie UFC 292 faworyt miejscowej publiczności Sean O’Malley (16-1-1) skrzyżuje rękawice z Aljamainem Sterlingiem (23-3). Stawką tej walki będzie pas mistrzowski w dywizji do 135 funtów, którego posiadaczem jest „Funkmaster”. Swoją opinię na temat tej konfrontacji w rozmowie z Quintonem „Rampagem” Jacksonem postanowił przedstawić TJ Dillashaw (17-5).

Nie doceniłem Seana, gdy walczył z Yanem, ale Sterling jest bardzo dobry w tym, co jest największą słabością O’Malleya. Kibicuję O’Malleyowi, bo jest dobrą postacią dla tego sportu. On jest świetny dla tej dywizji. Wszedłem z nim w interakcję, lubię tego gościa, ale Sterling jest za dobry. On będzie wywierał presję, by zdobyć obalenie. Z pewnością go obali i zajmie jego plecy. Ostatecznie go podda.

37- latek w swoim ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość wyżej wspomnianego Sterlinga. Aktualnie przebywa na sportowej emeryturze, chociaż jak ostatnio przyznał, ciągle jest jeszcze w nim chęć do dalszej rywalizacji w oktagonie.

Zobacz również: TJ Dillashaw nie potrafi pogodzić się z emeryturą

Źródło: YT/ JAXXON PODCAST