22 września miejsce będzie miała trzecia odsłona spod sztandaru CAVEMMA. Dojdzie do niej w Grodzisku Mazowieckim, a do rozpiski dodano ciekawie zapowiadające się starcie. Jason Radcliffe stanie wtedy w szranki z Tomaszem Jakubcem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Przedstawiciele organizacji CAVEMMA sukcesywnie odsłaniają kolejne karty dotyczące zbliżającego się wydarzenia. Do karty walk dodano konfrontację dwóch znanych z wcześniejszych startów w KSW fighterów. Jason Radcliffe (17-10) skrzyżuje rękawice z Tomaszem Jakubcem (11-4).

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez CAVEMMA (@cavemma.pl)

Kariera Radcliffe’a znalazła się teraz na dość sporym zakręcie. Brytyjczyk przegrywał dwie minione walki, notując porażki już w inauguracyjnych odsłonach. Ostatni raz opuścił klatkę jako wygrany w październiku 2021 roku. Pokonał wtedy przed czasem Alberta Odzimkowskiego (12-7).

Zobacz także: Tomasz Narkun poznał oponenta na CAVEMMA 3

Jakubiec natomiast ostatni raz widziany był w akcji we wrześniu minionego roku. Na gali MMA Attack 4 skonfrontował się z Davidem Ramiresem (8-6) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich. Wcześniej zaliczył dwa występy dla KSW, jednakże nie potoczyły się one tak, jakby sobie tego życzył.

Źródło: Instagram/CAVEMMA