Alexander Volkov ma nadzieję, że Ciryl Gane nie będzie próbował się z nim siłować w głównym wydarzeniu sobotniej gali UFC Vegas 30.

Alexander Volkov (33-8) swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC Fight Night 184, gdzie w drugiej rundzie znokautował Alistaira Overeema (47-19). „Drago” ma nadzieję, iż podczas nadchodzącej walki z Cirylem Ganem (8-0) dojdzie do wymiany ciosów w stójce, a wtedy walka może być bardzo emocjonująca.

Ta walka, myślę, że będzie jedną z najlepszych w tym roku, bo obaj jesteśmy wielkimi, naprawdę wysokiej klasy strikerami i to będzie naprawdę ciekawa walka. Jestem nią bardzo podekscytowany, bo patrzę na niego, jest naprawdę dobrym strikerem i pewnego razu czułem, że się z nim spotkam. Myślę, że to dobry czas dla nas obu, bo jesteśmy naprawdę blisko pasa. Chcę walczyć z każdym, kto używa swoich umiejętności uderzanych, ale nie zapasów czy czegoś w tym stylu. Dlatego jest to dla mnie dobra walka. Mam nadzieję, że on nie pójdzie po obalenie po tym, jak kilka ciosów go trafi i będziemy kontynuować tę walkę w stójce.

stwierdził Volkov.

Mimo, że Volkov nie chce, aby Gane się z nim siłował, to wydaje się prawdopodobne, że Francuz w pewnym momencie będzie chciał sprowadzić Rosjanina. Gane jest bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie, a w walce z Blaydesem, Volkov miał problemy z jego zapasami, więc jest to droga do zwycięstwa dla niepokonanego zawodnika. Jednak, jak mówi Volkov, stójkowe starcie między nimi byłoby ekscytujące dla kibiców.

Komu będziecie kibicować w tym pojedynku?

źródło: bjpenn.com