Zawodnik wagi średniej UFC Darren Till ma nadzieję na walkę z panującym mistrzem w tej dywizji Israelem Adesanyą w niedalekiej przyszłości.

Darren Till (18-3) w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Marvinem Vettorim (16-4). Anglik przyznaje, że jeśli zwycięży, to chciałby stoczyć walkę z panującym mistrzem UFC w wadze średniej Israelem Adesanyą (20-1).

Nie chcę patrzeć zbyt daleko w przyszłość, ponieważ skupiam się obecnie na walce z Vettorim, ale wiem, że Izzy mnie wyzywa do walki i tak dalej. Ja już od dawna tego chciałem. Byliśmy przeznaczeni do walki ze sobą nawet kiedy byłem w wadze półśredniej. Wyzwał mnie wtedy, kiedy byłem na szczycie wagi półśredniej. W tej chwili jestem skupiony tylko na sobie, ale uważam, że byłaby to walka dwóch magików. Mówiłem to od dawna, jestem jednym z najlepszych stójkowiczów w UFC. 

Jak sugeruje Till, on i Adesanya to obecnie dwaj najlepsi stójkowicze w UFC. Na papierze byłaby to fascynująca walka, a Till wierzy, że ma wystarczające umiejętności, by ją wygrać.

Po prostu czuję, że mam możliwości, aby go pokonać i jestem pewien, że on jest gotowy na wyzwanie i myśli, że ma możliwości, aby mnie pokonać, więc myślę, że to będzie dobra walka, kiedy do niej dojdzie. Dobrze jest być wyzywanym przez mistrza. Zazwyczaj to zawodnicy wyzywają mistrza. Mistrz mnie wyzywa. Muszę robić coś dobrze.

podsumował Till.

Kto byłby Waszym faworytem w tym starciu?

Zobacz także: Doniesienia: Tony Ferguson zmierzy się Beneilem Dariushem na majowej gali UFC 262

źródło: bjpenn.com