Karta gali EFM Show wzbogaciła się właśnie o kolejne zestawienie. Podczas gali 9 kwietnia w oktagonie staną naprzeciwko siebie Georgi Valentinov i  Igor Michaliszyn.

Georgi Valentinov to bułgarski zawodnik z bogatym doświadczeniem w klatce. Ostatnie trzy starcia to też trzy zwycięstwa z rzędu (dwa razy decyzją sędziego i raz TKO) na Grand Fight Arena. Bułgar zbierał szlify podczas walk między innymi na ACB. Jego atuty to szybkość i mocne uderzenie, nad którym pracował pod okiem trenera Conora McGregora, Johna Kavnaugh.

Zobacz także: Sprzęt dla zawodowców WarHouse – wykorzystaj rabat!

Jak się okazuje, Valentinov walczy nie tylko o zwycięstwa, ale również o swoje dobre imię. Oskarżono go o powiązania z grupą kibicowską określaną jako stadionowi faszyści – Ultras Levski Sofia West, za co został zwolniony z Bellatora. Zawodni twierdzi, że pomówiono go w sprawie udziału w rasistowskich i chuligańskich ekscesach. Nie ukrywa, że jest wierzący i to wiara daje mu siłę do walk.

Igor Michaliszyn zaliczył ostatnio dwie wygrane z rzędu. W przeszłości walczył dla kilku federacji i  długo szukał swojego miejsca. Czy będzie to EFM SHOW? Zobaczymy! Igor nie boi się walki, chętnie idzie do przodu, dlatego fani już od dawna śledzą jego poczynania i czekają na więcej.

FIGHT CARD EFM SHOW:
Main Event: MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI
Super Fight: AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ
MMA Fight: ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
K1 Cage: DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

źródło: Informacja prasowa